За зајакнување на кожната бариера

За зајакнување на кожната бариера

(1 коментар)

За зајакнување на кожната бариера

2999

1,824 ден ДДВ

1 преглед за За зајакнување на кожната бариера

  1. Маја

    Оваа комбинација е совршена за мојата сува и сензитивна кожа. Посебно ми помага во ладните денови. Фала ви за препораката.

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *