SUMMER MIST KIT

-20%

SUMMER MIST KIT

Mist toner 100 ml + ATO Mild Sun Cream 75ml SPF 45/ PA+++

Овој сет е наменет за комбинирана или масна кожа.
Mist toner – има разладувачки ефект и дава интензивна хидратација, додека ATO Mild Sun Cream 75ml SPF 45/ PA+++ ја штити кожата од УВА и УВБ зраците. Текстуратата налик лосион лесно се апсорбира во кожата без да остава бели траги. Во својот состав содржи хијалуронска киселина која дејствува како навлажнувач и церамиди кои помагаат за зајакнување на кожната бариера.

Бесплатна достава

Цена

1,330 ден ДДВ

Нема на залиха!

Коменатри

Нема коментари.

Оставете коментар за “SUMMER MIST KIT”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *